Harry Potteri saaga 6. klassis

I veerand 6. klassi kirjanduses oli pühendatud Harry Potteri sarjale. Kevadel jagasin 7 osa õpilaste vahel vastavalt nende lugemusele ja lugemiskiirusele. Kõigepealt viisin läbi lugemiskontrolli (võisid kasutada raamatut), et tuletada meelde teose sündmused. Pärast seda koostasid õpilased ühistöö veebivahendeid kasutades esitluse loetud raamatu kohta, mille nad vistutasid oma ajaveebi ning mida nad pärast kaaslastele esitlesid.

Pärast esitlust tuli läbi viia kas viktoriin, test, ristsõna vms oma esitluse – üks esitlus on leitav siit: http://eleonorvaldmann.blogspot.com.ee/2015/09/harry-potter-ja-surma-vagised.html – kohta, et saada tagasisidet, kui palju raamatust meelde jäi ja aru saadi. (Täpsemad ülesanded on leitavad siit: http://opetajanelle.blogspot.com.ee/2015/09/harry-potteri-esitlus.html) Testimeetodina kasutati valdavalt Kahooti keskkonda.

Iga osa esitluse lõpus andsin tagasisidet, juhtisin tähelepanu mõnele punktile, mis jäi rääkimata, mõnda asja tuli täpsustada ja samuti tõime välja erinevused filmiga. Minu rolliks oli valdavalt tagasiside ja nõu andmine. Soovi korral korrigeerisin, kommenteerisin enne avaldamist esitlusi. Kusjuures need tööd, mis tegemise käigus said tagasisidet, olid paremad kui kommenteerimata tööd.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s