Kolga Kooli Digikool

27. mai õhtul alustas lastevanematele ja teistele huvilistele mõeldud Kolga Kooli Digikool. Esimesel kokkusaamisel tutvustasid kooli Digipöörde meeskonna liikmed Nelle Nurmela ja Priit Tammets kohalviibijatele Samsung Digipöörde projekti ning Kolga Kooli digiradade projekti eesmärke ja tegevusi. Räägiti sellest, mis on digipädevus.

Digikooli osalejad said aimu kooli varasematest digitegemistest QR-koodide vahendusel. Selleks tuli installida oma nutiseadmesse meelepärane koodilugeja ning asuda koode skännima. Mis koodide alt välja tuli? Erinevaid blogisid, loovtöid, küsimustikke, puslesid, rühmatööde esitlusi, jooksuradasid jms.

Seejärel tutvustas õpetaja Nelle Google konto võimalusi ning selgitas, kuidas neid õppetöös kasutatakse. Õpetaja Laura Pürjema viis Kahoot keskkonnas läbi hariva testi 5. klassi loodusõpetuse teemal “Läänemeri”, kus kõik oma teadmised proovile said panna. Ikka nutiseadme abil. Et tekkis hasart ja huvi, siis täiesti ekspromt jätkas samas keskkonnas 6. klassi õpilane Marko Parmas oma lõbusa testiga teemal “Niit”. See oli eriti lustlik mäng!

Kevadise Digikooli lõpuosas toimus mõttevahetus Kolga kooli Digipöörde teemadel. PicMonkey Collage

Siinkohal üleskutse kõigile lapsevanematele:

Kui Sul on teadmisi, oskusi või kogemusi digimaailmas, siis tule ja jaga neid kogu Kolga Kooliga!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s