Looduse mitu nägu

30. aprillil, 2015, esitasid 8. klassi õpilased algklassidele maailma loodusvööndeid. Kahekaupa tutvustati Power Pointi abil loodust poolustelt ekvaatorini.

Õpilased hindasid oma tegevust kõrgelt, olid rahul esitlusega ning sellega, et noorematele koolikaaslastele meeldis tund loodusvöönditest. Power Pointi esitluse koostamine oli osadele väga lihtne – vajalik informatsioon ning pildid leiti kergesti üles.

Vajakajäämiste osas märgiti ajast kinni pidamist. Kuna tegu oli paaristööga, siis tekkis omavahelisi vaidlusi, mida täpselt slaididesse lisada. Vaja olnuks suuremat eeltööd, eriti faktide osas, ning jutustamise harjutamist. Ühte rühma häiris olukord, kus ettevalmistuse ajal programm ei lasknud pilte üles laadida.

Õpetajana pean õnnestunuks seda, et kõik said koostada esitlust, kuigi sisu kvaliteet oli väga varieeruv. Ettekannete juures hakkas kõige rohkem silma asjaolu, et esinejad ei olnud oma valdkonda endale täielikult selgeks teinud. Mõni jäi oluliselt jänni. Teine probleemne valdkond oli piltide lisamine, kuna kopeeriti otse otsingumootori galeriist, mille tulemusel jäid esitluse pildid kehva kvaliteediga.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s