Esimene koolituspäev

Samsung Digipööre esimene koolituspäev toimus reedel, 8.mail Samsungi Akadeemias Mektorys. Meie kooli meeskond osales koolitusel koos Väätsa Põhikooli, Tartu Veeriku Kooli ja Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumiga.

Koolituspäev algas väga pidulikult ja magusalt.
DSCN5414

Sissejuhatuse tegi Mart Laanpere, kes on Samsung Digipööre koolitusjuht.
P49A0392 P49A0540

Juba esimeseks korraks olid kõik koolid täitnud koduse ülesande – valminud oli oma kooli iseloomustav ja digitegemisi tutvustav video. Läbi video ja tutvustuse sai aimu, millised on meie partnerkoolid ja kuidas nemad on digitegemisi mõtestanud ja mida videos välja toonud. Meie kooli video on siin: https://youtu.be/d22Zl_1gknc

Järgnes põnev ettekanne Mart Laanperelt uuenevast õpikäsitlusest ja nutiseadmetest klassiruumis, kõneldes digipöörde lähtekohtadest riikliku õppekava ja haridusstrateegia vaatenurgast. Seejärel järgnes rühmatöö oma kooli digipöördeprojekti sidumisest strateegia ja õppekavaga.
P49A0459

Ühtlasi sai koolituspäeva jooksul läbi räägitud digipöörde arendusprojekti käivitamine. Nagu iga projekti puhul – projekti juhtimisest ja kommunikatsioonist oma koolimeeskonnas. Oma kooli arendusprojekti siseveebi käivitamisest, verstapostidest, tööjaotusest ja väljundite kavandamisest – ideest kuni teostuseni.
P49A0612 P49A0634 P49A0637

Samsung Digipööre projektijuht Lili Kesa tegi ettekande erinevatest Digipöörde projektis kasutatavatest digitaalsetest praktilistest töövahenditest teemal “Tark mees taskus ja pea pilvedes”.
P49A0502

Tegus ja pikk päev seljataga, sai siht palju selgemaks ja rada digipöördeni innustas edasi mõtlema. Õhinaga sai mõeldud ja läbi räägitud plaane, mida tahame teostama hakata. Ootame huviga järgmist koolitust, kuid seniks pöörame digisamme koolielus.

Esimesel koolituspäeval osalesid: Helen Mikiver, Nelle Nurmela, Tuuli Rand, Laura Pürjema, Ene Liivand ja Tõnu Valdma.
P49A0419 P49A0420 P49A0447

/Fotod: Ene Liivand (esimene tordipilt) ja Fotokiirabi, fotograaf Aleksandr Guzhov (kõik ülejäänud suurepärased pildid)./

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s